Ładowanie...

Centrum Diagnostyki Laboratoryjnej Strefa Pacjenta

Witamy w Centrum Diagnostyki Laboratoryjnej

Centrum Diagnostyki Laboratoryjnej rozpoczęło swoją działalność w 1998 roku. Doświadczenie oraz najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne plasują CDL wśród liderów rynku diagnostyki laboratoryjnej w Polsce. Wysoka dbałość o jakość świadczonych usług w połączeniu z kompleksową obsługą Klientów pozwala nam na dynamiczny rozwój i nieustanne rozszerzanie naszej oferty.

Dzięki wykwalifikowanej kadrze specjalistów w różnych dziedzinach diagnostyki laboratoryjnej, techników analityki medycznej z wieloletnim doświadczeniem nasi Klienci mają pewność co do rzetelności wykonywanych badań. Długoletnie doświadczenie na rynku medycznym pozwoliło Centrum Diagnostyki Laboratoryjnej na wypracowanie wysokich standardów świadczonych usług na wszystkich etapach procesu diagnostycznego. Nasza oferta kierowana jest zarówno do Klienta indywidualnego jak i Placówek Ochrony Zdrowia. Indywidualne podejście, którym kierujemy się w kontaktach, zarówno z naszymi kontrahentami, jak również dostawcami wyposażenia medycznego zaowocowało dynamicznym rozwojem i wysokim poziomem zaufania.

Potwierdzeniem kompetencji CDL są wyniki udziału w programach badań porównawczych ogólnopolskich i międzynarodowych organizowanych m. in. przez Centralny Ośrodek Badań Jakości w Diagnostyce Laboratoryjnej w Łodzi, Centralny Ośrodek Badań Jakości w Diagnostyce Mikrobiologicznej „Polmicro” ; Labquality.

Nasze Placówki

Dlaczego warto wybrać CDL

Naszą misją jest świadczenie profesjonalnych usług laboratoryjnych w oparciu o rzetelne badania diagnostyczne.